خبر

ا توجه به میزان علاقه دانش آموزان و دانشجویان به روبوتیک، موسسه تبیان در نظر دارد که با همکاری شرکت نادکو اقدام به برگزاری دوره های مجازی روبوتیک بخش مقدماتی نماید. راستی می‏توانید برای شرکت در این دوره جدید، قسمتی از هزینه را به صورت امتیازی پرداخت نمایید. پس فرصت را از دست ندهید.

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=61587

 

 

به گزارش سازمان خبری موبنا با راه اندازی این طرح که با همکاری چهار گروه بانک ایران، بانکداری الکترونیک، بانکداری اسلامی و ach انجام می شود، پرداخت تمامی اقساط در بخش های مختلف تسهیلات، برای مشتریان بانک های عرضه کننده این خدمت فراهم خواهد شد.
راه اندازی آزمایشی این طرح در بانک صادرات انجام شده است. در این سیستم امکان پرداخت اقساط تسهیلات متمرکز، تسهیلات غیرمتمرکز و تسهیلات سایر بانک ها از طریق اینترنت فراهم خواهد شد و در پایان وقت اداری هر روزاز طریق سیستم ach پرداخت بین هربخش توزیع می شود.

منبع :موبنا     تاریخ : 10  آذر   1388

 

رئیس اداره بازاریابی شرکت مخابرات ایران از ایجاد سرویس ارزش افزوده asc خبر داد و گفت: این سرویس که به کاربران امکان مشاهده فیلم و خرید از راه دور را می دهد و قابلیت آموزش از راه دور را نیز دارد با نهایی شدن تعرفه ها در اختیار کاربران قرار می گیرد. حمید لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر از ارائه سرویس ارزش افزوده acs یا advanced communication service از سوی شرکت مخابرات ایران خبر داد و گفت: با توجه به گسترش شبکه دیتا در سطح کشور و ایجاد بسترهای ارتباطی ارزان قیمت و همچنین راه اندازی dsl و adsl به منظور دسترسی به پهنای باند، شرکت مخابرات اقدام به ارائه سرویسهای ارزش افزوده کرده است.
وی سرویس acs را از جمله این سرویسها دانست و افزود: این سروس دارای vod یا سرویس ویدئویی درخواستی است. این سرویس بر روی شبکه داده است و امکان مشاهده اطلاعات چند رسانه ای دلخواه و مورد نیاز کاربر را در هر زمان فراهم می کند.
لطیفی ادامه داد: برای دسترسی به محتوای این سرویس لازم است تا کاربر از طریق خط adsl به دستگاه ست آپ باکس (دستگاه گیرنده تصویر) متصل شود و از طریق تلویزیون فیلم مورد نظر خود را از آرشیو ما انتخاب و مشاهده کند. کاربر می تواند زمان پخش برنامه را تغییر داده و یا برنامه دلخواه را ذخیره و در زمان دیگر مشاهده کند.
وی با تاکید بر اینکه این سرویس نوعی تلویزیون اینترانتی است، اظهار داشت: برای تامین محتوای این سرویس با صدا و سیما هماهنگیهایی صورت گرفته ولی هنوز قرارداد کامل بسته نشده است.
رئیس اداره بازاریابی شرکت مخابرات با تاکید بر اینکه پیش بینی ما این بود که از اول مهر ماه شروع به واگذاری این سرویس کنیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر منتظر نهایی شدن تعرفه ها هستیم و امیدواریم تا یک ماه آینده نهایی شود. در صورت نهایی شدن کاربران برای استفاده از این سرویس باید آبونمان پرداخت کنند.
وی آموزش و خرید از راه دور را از کاربردهای دیگر این سرویس نام برد و به مهر گفت: این سرویس بر روی تلویزیون اجرا می شود و کاربر از طریق خط adsl، دستگاه ست آپ باکس و تلویزیون می تواند از خانه علاوه بر مشاهده فیلم از راه دور خرید کند. ضمن اینکه این سرویس قابلیت آموزش از راه دور نیز دارد.
لطیفی یادآور شد: برای آموزش از راه دور وارد مذاکره با تامین کنندگان محتوای آموزشی چون دانشگاهها و مراکز آموزشی شدیم. ضمن اینکه برای خرید از راه دور نیز با فروشگاههای بزرگ مذاکرتی انجام شده است.

منبع :خبرگزاری مهر     تاریخ : 11  آذر   1388
/ 0 نظر / 8 بازدید