خریدن یک خوراکی برای کسی که دوستش دارید

همه و همه اینها در کنار  هم باعث میشه در خرید خوراکی برای خانواده یا کسی که دوستش داریم دقت کنیم پس چرا فکر می کنیم خرید محصولاتی مثل بازی و انیمیشن و فیلم و رفتن به کافی نت و گشتن تو اینترنت که جزء غذای روح حساب میشن کار ساده و راحتیه؟ البته اگر شما جزء کسانی هستید که معتقدید هر چیزی رو باید تست کرد و هر جایی باید رفت و با هر کسی دوست بود و هر چیزی رو دید و هر حرفی رو زد شما راحتید چون معتقد نیستید که باید ملاحظه سن و شرایط روحی و حساسیت ها و ....... کرد .

ولی اگر معتقدید پیشرفت روحی و اخلاقی با در نظر گرفتن حساسیت های فوق العاده زیادی است که از قبل از متولد شدن بچه شروع می شود و با شرایط مختلف عوض می شود و در هر سنی باید ملاحظه شرایط سن رو کرد و باید در روح بچه نوعی مصونیت و مقاومت ایجاد کرد باید خیلی جدی و فعال نسبت به تغذیه روح دوستان، اطرافیان، فرزندان و ..... حساس باشیم.

سوال مهم این است اگر بخواهیم یک بازی رایانه ای خوب بخریم به چه چیزهایی دقت می کنیم؟

سن ؟

محتوای بازی ؟

قیمت؟

تولید کننده؟

جوایز داخلی و خارجی؟

مراکزی که آن را تایید کرده اند؟

با افرادی که صاحب نظرند  مشورت می نمایید؟

به علائم پشت بازی ها که نشان دهنده سن و محتویات بازی است اعتماد می نمایید؟

به نقد وتحلیل بازیها توجه می کنید؟

علایق و سلیقه مخاطب برایتان مهم است؟

جنسیت و نیاز های او را در نظر می گیرید؟

خلاصه مواظب باشید در صورتی که  بخواهید یک بازی خوب بخرید فقط به هیجان بازی و تعریف های کاذب که ناشی از یک موج عوامانه و غیر کارشناسی است بسنده نکنید و قبل از خرید از مشورت کارشناسان و متخصصان،  سایت www.ircg.ir که مربوط به بنیاد ملی بازی های رایانه ای است و بازی های سالم و متناسب هر سن را معرفی نموده استفاده نمایید.

در آینده اگر درخواست و نیازی بود معرفی بازی ها و نقد انان نیز خواهدآمد.

یا علی مدد.

 

/ 0 نظر / 9 بازدید